poniedziałek, 19 października 2020

Deszczowy box

Ostatnio mam chęć na przestrzenne formy, więc dziś prezentuję deszczowy shadow box. Idealny na obecną pogodę. Ciepły kominek rozpalony w kreatywnym salonie, na kominku kasztany, a za oknem ostatnie liście na drzewie, w towarzystwie jesiennego deszczu. Aby ożywić pracę dodałam doniczkę z ręcznie zaplecioną mini makramą, kilka włóczek w koszyczku i poza nim oraz co najważniejsze za oknem "pada" deszcz - mikro kulki przeźroczyste idealnie do tego się sprawdziły, ale żeby to zobaczyć zapraszam na mój instagram, tutaj nie umiem niestety załączyć filmiku...

 


Płonący kominek prezentuje się tak:

 

 

Pracę chcę zgłosić na wyzwanie w Paper Heaven. Liście pojawiają się za oknem, w pomieszczeniu również. Szary kolor pięknie zdobi zewnętrzną część boxu, a pochodzi z kolekcji Zimowa Opowieść nr.04. No a deszcz, mam nadzieję, że kropelki deszczu są widoczne na liściach drzew oraz słyszalne w poście na instagramie.

  

Shadow box zgłaszam również na wyzwanie do Świata pasji gdzie jesień nastraja nas do tworzenia.


4 komentarze:

 1. Jaki cudny pokoik! Mam wrażenie jakbym przed chwilą wyszła z niego do kuchni by zaparzyć herbatkę ;)) a robótka odłożona do koszyczka, czeka by ją kontynuować... Podziwiam Twoją dbałość o szczegóły, perfekcyjne wykonanie każdego drobiazgu!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Great idea! So hard work! 😍 thanks for taking part in our Paper Heaven October Challenge!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna, oryginalna praca!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Bloga Kreatywnego sklepu Świat Pasji.
  Pozdrawiam,
  Aga, Scrapeciarnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ cudowne i przytulne mikro wnętrze. Podziwiam. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Świata Pasji.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...