piątek, 8 kwietnia 2011

Wielkanocne spotkanie w bibliotece

Jest mi niezmiernie miło pochwalić się pewnym faktem =). Mianowicie zaproszona zostałam na spotkanie wielkanocne, które odbywa się u nas co roku w naszej Miejskiej Bibliotece. Konkretnym celem mojej wizyty na tym spotkaniu było zaprezentowanie swoich prac wielkanocnych, niestety miałam mało czasu na zorganizowanie się więc moje "stoisko" jest nie wielkie, ale wierzcie mi że atmosfera jaka tam panowała była rewelacyjna =). Po za tym dowiedzieliśmy się przeróżnych ciekawostek na temat dawnych wielkanocnych zwyczajów, których aktualnie się już nie spotyka.


http://biblioteka.jaw.pl/images/do_tresci/wydarzenia/na_wielkanocnym_stole.jpg

Prócz oglądania prac innych (nie udało mi się zrobić zdjęcia wszystkich, ale nadrobię to, ponieważ będę mieć zdjęcia z innego aparatu), można było skosztować pysznych ciast wielkanocnych, domowej wędliny i różnych kiełbas, wierzcie mi pyszności - ten mazurek na zdjęciu zwłaszcza =).


A tu dekoracja jaką wykonała dla biblioteki Marta, z którą miałam okazję nie raz już "pracować", a dokładnie rzecz biorąc brać udział w jej warsztatach takich o jakich pisałam tu jak i takich z batiku: tu. Właściwie to dzięki niej znalazłam się na tym spotkaniu, za co jestem bardzo wdzięczna, to naprawdę kochana kobieta =)


A tu prace jednej z kobiet, które były zaproszone.No i mój stoliczek, przygotowany co prawda na ostatnią chwilę,
ale zainteresowanie jednak było.

3 komentarze:

  1. Gratuluje, takie zaproszenie to zaszczyt:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje, takie zaproszenie na pewno bylo miłą niespodzianką ale zdecydowanie Ci się należy!

    OdpowiedzUsuń
  3. bradzo ładny stoliczek :) a i karteczki i jajaeczka sliczne :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...