niedziela, 9 października 2011

Już po spotkaniu w Krakowie


Szybko czas wczoraj zleciał, pełen wrażeń i nowych znajomości, wspaniałych znajomości. No i miło było zobaczyć się znów ze znanymi już twarzami :)
A teraz trochę zdjęć: najpierw moje zakupy, robione strasznie chaotycznie... Ale w końcu kupiłam sobie perełki w płynie i zaopatrzyłam się w masę kwiatków :)


Zdjęcie poniżej to rzeczy które dostałam: Dwa śliczne papierki od , dwie odbitki fantastycznych stempli zakupionych przez Dawida i jeszcze piękna zakładeczka do książki od , która już pilnuje strony w mojej książce :)Chciałam Wam jeszcze pokazać moją kartkę, która to trafiła na konkurs Scrapuj.pl i w dodatku jeszcze wygrałam nowe papierki z ich kolekcji :) Hurraa! Zdjęcie nie jest najlepszej jakości ale może jak Dawid prześle zdjęcia zobaczycie kuraka w lepszym świetle.LinkNo i pamiątkowe zdjęcie z Rysą i jej kochaną córeczką. W dodatku Ala ma na głowie piękną opaskę produkcji Flory :)A to co widać poniżej to zabawa w skrobanie na rozmoczonym papierze fotograficznym. Wystarczy odrobina wody i coś do skrobania żeby powstały takie cuda. Tak oto powstała pamiątka z tegorocznego spotkania w Krakowie :) A wszystko dzięki krótkiemu pokazowi Calisty.I jeszcze rzut oka na salę:Link
Później kiedy z Dawidem i Anną wybraliśmy się na małą rundkę po Krakowie dopadł nas deszcz, trzeba było szybko chronić papiery przed wodą, ale daliśmy radę. Tak już po deszczu, z nie za piękną pogodą przeszliśmy Floriańską do Barbakanu, później na zamek i czas było się rozstać.Dziękuję wszystkim z którymi wczoraj spędziłam dzień. Za pogaduchy, krótki instruktarz techniki pergaminowej, za wspaniałe chwile i zabawę! To był piękny dzień!
A jeszcze kilka zdjęć będzie tylko w późniejszym czasie :)

2 komentarze:

  1. Kartka z kurą, a raczej kogutem jest świetna. Udany zjazd.

    OdpowiedzUsuń
  2. karteczkę miałam okazję obejrzeć na żywo. świetna! sama nawet się nie zabrałam do tematu, bo nie wiedziałam, z której strony ugryźć. tym bardziej podziwiam ludowy efekt końcowy :) pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...