poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Powrót do domu

Miniony tydzień, a w zasadzie już nawet dłużej niż tydzień, upłynął mi na miłym wypoczynku, stąd też moja nieobecność na blogu i dużo nadrabiania i czytania co też pięknego stworzyliście i pokazujecie u siebie na blogach :)
Wybrałam się z przyjaciółką do mojej rodziny, która mieszka w Cedyni to jest zachodniopomorskie województwo. Odwiedziłyśmy Siekierki, Gozdowice, Łyso Górki, Piaski Wielkie, Osinów Dolny i Górny, Przejazdem byłyśmy w Chojnie i Szczecinie. Udało nam się zrobić jednodniową wycieczkę nad morze do Międzyzdrojów.
Był to naprawdę kapitalny  tydzień, pełen śmiechu i radości, dobrego jedzonka i nie tylko ;) Powiem Wam że czasem dobrze jest tak odciąć się choć trochę od rzeczywistości i móc odpocząć. Udało mi się nawet minimalnie opalić ;)


6 komentarzy:

 1. Wycieczka NIE do Międzyzdroji a do Międzyzdrojów!!! Studentka?????
  I piszemy: województwo zachodniopomorskie a NIE zachodniopomorskie województwo, niby taka mała różnica a jednak niewybaczalna u studentki-co innego wykształcenie podstawowe....
  Masakra- gdybyś nie robiła tyle błędów chyba więcej ludzi z chęcia by czytało Twoje wpisy ale po pierwszym zdaniu ręce opadają i człowiek wychodzi- z siebie:)

  przypadek liczba mnoga
  mianownik Międzyzdroje
  dopełniacz Międzyzdrojów[1]
  celownik Międzyzdrojom
  biernik Międzyzdroje
  narzędnik Międzyzdrojami
  miejscownik Międzyzdrojach
  wołacz Międzyzdroje

  Wakacje nie zwalniają z myślenia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam jeśli tak bardzo rażą Cię moje błędy - tylko trup się nie myli. Poprawiłam nazwę miejscowości, jednak szyku nie zamierzam zmieniać.
   Dziękuję za poprawienie, doceniam.
   A co do oglądalności na moim blogu wierz mi nie narzekam. Dziennie odwiedza mnie około 250-300 miesięcznie ponad 5 tysięcy.

   Usuń
  2. Umknęło mi jeszcze, było by miło gdybym wiedziała z kim rozmawiam, anonimowość jest tak bardzo na rękę, prawda ?
   Więc tan na przyszłość odważ się podpisać Anonimie.
   :)

   Usuń
  3. Ten tchórzliwy Anonim musi mieć bardzo nudne życie doszukując się takich bzdetów, matko... smutny człowiek...
   Ale mniejsza z tym :))) Wakacje udane, baterie naładowane a więc czekamy na kolejne piękne prace :)) Pozdrawiam :))

   Usuń
 2. Bardzo fajne miejsce, tam doszło do pierwszej wielkiej historycznej bitwy w 972 udziałem Mieszka I i margrabiego łużyckiego Hodo. Oczywiście myśmy zwyciężyli ;) Bardzo się cieszę że urlop Ci udał :P ja mam do odpoczynku jeszcze 7 dni :) i Budapeszt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W życiu piękne są tylko chwile...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...