sobota, 19 stycznia 2013

Różowy notes

Jakoś nigdy się nie złożyło, abym miała okazję zrobić notes większy niż a6. A kiedy przychodzi do głowy najwięcej pomysłów? W moim przypadku, choć chyba nie tylko w moim - kiedy trzeba się uczyć np. do sesji. Taka ironia losu :)
Tak więc dziś przedstawiam Wam notes wielkości a5, nie jest jakoś specjalnie wymyślny i świetny, ale dopiero po ozdobieniu okładki zauważyłam, że mój dziurkacz nie za bardzo chce ze mną współpracować, jakoś dałam radę, ale ciężko było to przedziurkować, no a bindownicy brak, póki co za drogi sprzęt dla mnie. 
  Notes zgłaszam do dwóch wyzwań: 

 Pierwsze to wyzwanie w studio75, dowolna praca do mapki. W pracy użyłam papierów Sweet Home


Drugie wyzwanie to ekspresowe wyzwanie w Rapakivi. Z bingo wykorzystałam: sznurek, motyl, perełki.
I tak sznurek łączy całość, motyle są, a perełki są i w płynie i normalne też :)***

Papier ze środka w grochy, papierowa taśma dekoracyjna, stempel z motylkiem i napis na końcu notesu, oraz fragment papieru z okrągłej ramki pochodzą z scrap.com.pl

7 komentarzy:

 1. Uroczy, romantyczny :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Studio75 i pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się napracowałaś i to widać. Romantyczna i delikatna praca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kobiecy, romantyczny notes, podoba mi się wykorzystanie rameczki. Ślicznie dziękujemy za udział w wyzwaniu mapkowym na blogu Studio75.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładna interpretacja, dziękujemy za udział w wyzwaniu studio75 ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. mam pytanie w związku z tym, że jest juz marzec... jak sprawuje sie notes? to znaczy najbardziej jestem ciekawa jak wytrzymałość, bo sama nie posiadam bindownicy i zastanawiam się jak zachowują się je cienkie kartki na sznureczku... nie przedzierają się przy wertowaniu stron?

  OdpowiedzUsuń
 6. Znaczy ja go nie używam, był robiony dla kogoś i z tego co wiem spisuje się ok. Sama miałam kiedyś podobny i nie było źle :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękuję za szybką odpowiedź:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...