sobota, 5 października 2013

Craftshow 2013 - już po...

Tak, tak od tygodnia zbieram się do napisania jak było i co się działo. Tylko jakoś mi to nie wychodziło. A więc sobota tydzień temu, to jeden z lepszych minionych dni. Kolejny zlot w Krakowie i jak zawsze wiele emocji, nowych twarzy, wiele wspaniałych przeżyć!
W tym roku ze względu między innymi na pracę, nie miałam za dużo czasu na przygotowania. Sami wiecie jak to czasami bywa. Powstała tylko jedna praca - identyfikator.
A wyglądał tak: Dodam że ma jakieś 6,5cm x 8cm

Cały bajer mojego identyfikatora polegał na oświetleniu, podobnie jak TU  wykorzystałam oświetlenie za pomocą małej bateryjki i diod. A to już efekt końcowy:


Tu jeszcze drzewko w trakcie pracy:


Na koniec mogę powiedzieć że za identyfikator zgarnęłam nagrodę główną. Konkurs na identyfikator organizował sklep Scrapiniec i to właśnie dzięki niemu jak i wspaniałym osobą ze stoiska zawdzięczam pierwsze miejsce. Dziękuję, bardzo, bardzo mocno. 

Jeszcze zakupy jak by inaczej i bilecik z imprezy. Prezenty od Marii:


A tu cudeńka stworzone z masy MS na pokazach produktu:


No i miła niespodzianka - "ścinki" od Viol


A na koniec o nagrodzie za identyfikator. Scrapiniec ufundował za pierwsze miejsc bon o wartości 250zł - tyle dobroci kupiłyśmy wspólnie z mamą że łooooo... No i jeszcze zdjęcie owych cudeniek: wierzcie mi same piękności
Dziękuję wszyskim którzy byli, z którymi mogłam spędzić czas, porozmawiać, dowiedzieć się tyle wspaniałych rzeczy :) Wszyscy jesteście wspaniali !


3 komentarze:

  1. Ten identyfikator to istny hicior :DDD

    OdpowiedzUsuń
  2. cudownie było cię spotkać na żywo!:) genialna z Ciebie kobita!:)

    OdpowiedzUsuń
  3. praca tajemnicza i jak zawsze wspaniale wykonana. taka mroczna strona. uwielbiam ten klimat. Wcale się nie dziwę, że 1 miejsce zajęłaś :) I tyle moniaczków na zakupy o kurczaki ...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...