niedziela, 28 września 2014

Podziekowania ślubne vol. 2

Kochani!
Wierzcie mi zliczyłam chyba jeden z najlepszych tygodni w te wakacje. Jestem tak naładowana pozytywną energią że ło. Wszystko to za sprawą projektu „Respect ON – działania obywatelskie na rzecz Osób Niepełnosprawnych”, o projekcie możecie przeczytać TU, ale wszystkie nowinki w jego ramach znajdziecie TUTAJ  i gorąco Was zapraszam do śledzenia naszych poczynań - bo będzie się działo!
No dobrze, a teraz jak już troszkę prywaty było, to wróćmy do tematu głównego. Dziś pokazuję kontynuację zamówienia o którym pisałam w poprzednim poście. Tym razem pudełeczko dla świadków. Wymiary takie same jak przy pierwszym, a po więcej zdjęć zapraszam TU - na bloga DecoKreacji gdzie dziś inspiruję swoją pracą.
Mam tyle do nadrobienia na Waszych blogach, że nie wiem kiedy to wszystko przeczytam i zobaczę, musicie wybaczyć, że tak mało mnie u Was, ale obiecuję poprawę!
Cieszę się, że poprzednie pudełeczko Wam się spodobało i przypadło do gustu. Bardzo dziękuję za tak wspaniałe słowa - znaczą bardzo wiele! Mam nadzieję, że teraz już będzie "spokojniej" i będę mieć więcej czasu na nadrobienie blogowych zaległości.
Na koniec kilka zdjęć z projektu Respect ON – działania obywatelskie na rzecz Osób Niepełnosprawnych, trudno mi wybrać coś z ponad 300 zdjęć, ale choć troszkę Wam pokażę jak było:


5 komentarzy:

 1. Super jest to pudełeczko, jeśli chodzi o projekt, to widzę że fajnie było, ja też mam na swoim koncie kilka takich akcji, niestety praca, dom studia, :( nie pozwalają mi na uczestnictwo w takich projektach. Dlatego cieszę się bardzo że są jeszcze na tym świecie inni tak ludzie tak wspaniali jak Ty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne pudełko, wspaniale ozdobione ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny,pożyteczny projekt,gratuluję zaangażowania,a pudełko pięknie i przede wszystkim tak starannie ozdobione

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje pudełka są zawsze świetne i to także bardzo mi się podoba i jeszcze z takim środkiem :) A udziału w projekcie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze...
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...