wtorek, 11 czerwca 2013

I po zlocie...

Uprzedzam to będzie długi post i tylko dla wytrwałych :D

Najpierw chciałabym pokazać prace konkursową na zlot dla UHK. Praca jest dość nie typowa ponieważ świeci :D Elektrykę pomagał mi instalować "Brat" bo tego nie umiem... Całość dość sobie warzy po przez to właśnie. Zawieszka ma 11,5cm średnicy i 2,2 cm, więc jest standardowa jak poprzednie jej wydania. Zapraszam do zobaczenia zdjęć. Zapomniałabym zawieszka zajęła II miejsce :)A tu dowód że świeci i to całkiem przyzwoicie :)


Co do zlotu to było fantastycznie! Dziękuję Ewa za kapitalną podróż do Warszawy, Novince za nocleg i wspaniałą gościnę! Anecie za miłą niespodziankę na koniec i każdemu z kim mogłam porozmawiać i spotkać się, Daga, Wiola, Oskar, Ines, Mrouh, Drycha, Tusia, Gizmo, Karmeleiro, Encza, Uhk, Aleksandra, Alicja z cudownym identyfikatorem z truskawkami   i wszystkim tym których nie wymieniłam, a zostali pominięci... A ponieważ nie miałam własnego aparatu, to kilka zapożyczonych od Novinki (za jej zgodą) zdjęć tylko pokażę.

Na koniec mój identyfikator:


13 komentarzy:

 1. Łeeee, to ma być długi post?? ;)
  Kochana, ja też Ci dziękuję! Dzięki Tobie te niemal 5 godzin minęło jak z bicza trzasnął. Pamiętaj na co się umawiałyśmy ;)
  A co do Twoich prac - wszystko macałam i mogę powiedzieć, że zdjęcia, choć dobre, nie oddają piękna Twoich wytworów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W trakcie pisania się trochę skrócił... xD
  Pamiętam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna praca,chciałam zapytać czy moge wykorzystać twój pomysł z pudełkiem ,oczywiscie srodek bedzie inny?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ela pewnie że tak z miłą chęcią zobaczę Twoja interpretacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawieszka jest przecudna! Chętnie powiesiłabym coś takiego na swojej ścianie tylko trochę większego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczna zawieszka, zresztą jak wszystkie Twoje!

  OdpowiedzUsuń
 7. mnie powaliłaś tą świecącą zawieszka :) Super wygląda i w dzień i w nocy. A targów zwyczajnie Ci zazdroszczę... słyszałam o nich, ale niestety za daleko i sama bym się nie wybrała... eh.... Może za kilka lat... Dzięki za zdjęcia, choć nie Twoje ale za ich udostępnienie przynajmniej pooglądam sobie jak tam było. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna zawieszka i identyfikator,szkoda wielka,że rozminęłyśmy się w tym tłumie,może następnym razem się uda,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Niesamowita zawieszka. Mistrzowskie wykonanie i zaskakujące jest jeszcze to, że świeci! Super. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja tą latarenkę na żywo widziałam :) niesamowita jest :) Ale fajnie tak ją zobaczyc w ciemności :) I identyfikator równie uroczy :) Ewcia ma rację - zdjęcia nie oddają całego uroku :)
  Uściski ślę
  Truskawkowa Ala

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...